Významná návštěva ve FOREZ – generální ředitelka Svazu průmyslu paní Dagmar Kuchtová a regionální manažer pro Olomoucký a Pardubický kraj Richard Koubek

27. července 2020 navštívila paní D. Kuchtová s panem R. Koubkem naši firmu.

Cílem návštěvy bylo vzájemné poznání a prohloubení spolupráce. Společného jednání se za FOREZ zúčastnil
pan Martin Pecháček, výkonný ředitel společnosti, v doprovodu finančního ředitele Sergeho Faltuse a technického ředitele Ladislava Baka.

Obsáhlé diskusi dominovalo téma aktuální situace v automobilovém průmyslu. Za FOREZ byla dále přestavena podpora regionálního odborného školství a činnost Konsorcia zaměstnavatelů Orlicka, rozvojové vize společnosti a dále např. úspěšná expanze na bulharský trh, kde má společnost vlastní výrobu.

Součástí návštěvy byla exkurze ve výrobních prostorách, včetně lisovny plastů v Sázavě. Paní ředitelka i pan Kobek byli příjemně překvapeni rozmanitostí a kvalitou výrobních technologií.

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >