Kvalita

Dosahování nejvyšší úrovně kvality v oblasti výroby plastových dílů, kovových dílů, forem a nástrojů patří mezi hlavní priority společnosti FOREZ s.r.o. Za řízení kvality ve všech závodech je odpovědný úsek řízení kvality.

K zajištění kvality disponuje odborným personálem a špičkovým vybavením, jehož páteř tvoří tři 3D měřicí přístroje a  měřicí optická kamera Vertex. V roce 2013 společnost FOREZ s.r.o. zakoupila bezdotykový 3D optický skener Athos II.

Jedná se vysoce specializované zařízení umožňující přesné a rychlé 3D optické  skenování vyráběných dílů, včetně vyhodnocení deformací a rozměrových odchylek. Zařízení je využíváno hlavně v projektové fázi při korekcích formy a dále při přípravě finálního měrového protokolu pro zákazníka.

Ke splnění potřeb a očekávání našich zákazníků jsou zavedeny a plně využívány moderní metody odhalování chyb, analýzy neshod a trvalého zlepšování. Velký důraz je kladen i na rychlost reakce při zjištění problému a způsobu nápravy.

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >