Naše oddělení

Projektové řízení

Technický úsek ve firmě FOREZ je sestává z oddělení konstrukce, oddělení technologické přípravy výroby pro lisovnu plastů a oddělení technologické přípravy výroby pro lisovnu kovů.

Více informací

Kvalita

Dosahování nejvyšší úrovně kvality v oblasti výroby plastových dílů, kovových dílů, forem a nástrojů patří mezi hlavní priority společnosti FOREZ s.r.o. Za řízení kvality ve všech závodech je odpovědný úsek řízení jakosti.

Více informací

Nástrojárna

Nástrojárna se specializuje na konstrukční zpracování, výrobu a oživení tvářecích nástrojů (střižných, tažných, ohýbacích a kombinovaných), forem pro vstřikování termoplastů i dvou komponentních, měřících přípravků, automatizací pro vstřikování plastů a náhradních dílů.

Více informací

Lisovna plastů

Lisovna plastů disponuje celkovou výrobní a skladovací plochou 10000 m2.

Více informací

Lisovna kovů

Hlavní oblasti výroby – výroba výlisků technologií tváření za studena: kontakty (bronzové, mosazné, měděné, nerezové – planžeta), rozměrově přesné a tvarové výlisky, výtažky, nerezové dílce, objemové tváření, omílání, odmašťování.

Více informací

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >