Technolog výroby plastů

Pracovní náplň:

  • Optimální stanovení technologie pro daný díl (vzorkování).
  • Stanovení zadávacích podmínek pro formy s důrazem na vysokou kvalitu dílů, produktivitu …
  • Jednání s dodavateli automatizace za účelem optimální funkce.
  • Vystavení výtek a požadavků na odstranění.
  • Konzultace s konstrukcí.
  • Návrh procesní FMEA.
  • Stanovení nápravných opatření týkajících se procesu výroby.

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost FMEA
  • Znalost programu Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint),
  • Znalost AJ/ NJ – emailová komunikace se zákazníky,
  • Technické myšlení, praxe min. 2 roky – není podmínkou
  • Řidičský průkaz B
  • Znalost problematiky vstřikovacích forem/ lisovacích nástrojů

Pracoviště

Lisovna plastů Sázava

Benefity FOREZ

  • Propracovaný systém odměňování
  • Firemní výuka AJ
  • Mobilní telefon, notebook
  • 13.plat
  • Flexibilní pracovní doba s pevnou částí od 9 do 13 hodin
  • 25 dní dovolené bez podmínek.
  • Příspěvek na penzijní připojištění 900 Kč/ měsíc
  • Příspěvek na stravování

Kontakt:

Profesní životopis s označením pozice
o kterou máte zájem, zašlete na adresu:

FOREZ s.r.o.
personální oddělení
561 22 Ostrov u Lanškrouna 2

nebo e-mailem na: personalni@forez.cz
paní Štěpánka Jirků
tel.: 465 352 211
mobil: 775 752 763 (7:00 – 15:00)

    Máte zájem o tuto pozici? Napište nám!

    Ozveme se Vám zpátky.