Mistr pro lisovnu kovů

Pracovní náplň:

Řídí přidělenou směnu provozu, operativně zajišťuje dostatečný počet personálu pro plnění plánu výroby. Zajištuje plnění plánu výroby své směny, v předepsaných množstvích a termínech. Zajišťuje pracovní a technologickou kázeň podřízených pracovníků, dělbu práce a plnění přidělených úkolů. Řídí seřizovače své směny. Kooperuje s ostatními směnami, dle přímého řízení vedoucího provozu.

Požadavky:

SŠ/SOU vzdělání technického směru
min. 2 – letá praxe na obdobné pozici podmínkou
orientace v technické dokumentaci a systému řízení
zkušenosti s řízením pracovního kolektivu (cca 20 – 30 zaměstnanců)
uživatelská znalost MS Office
znalost anglického jazyka výhodou
ochota praktického zaučení ve výrobních procesech
komunikační, organizační schopnosti, samostatnost, schopnost rozhodování a analytické myšlení

Další informace:

Nástup dle dohody. Nástupní plat podle praxe a zkušeností.

Pracoviště

Ostrov u Lanškrouna - Lisovna kovů

Benefity FOREZ

  • 25 dní dovolené.
  • Věrnostní odměny.
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance.
  • Odměna – životní výročí.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Příspěvek na stravování, dotované nápojové automaty.
  • Odměna za plnou docházku.
  • 7,5 hod pracovní doba (37,5 hod týden).

Kontakt:

Životopisy prosím zasílejte na adresu: personalni@forez.cz

FOREZ s.r.o.
personální oddělení
561 22 Ostrov u Lanškrouna 2

e-mailem na: personalni@forez.cz
paní Štěpánka Jirků
tel.: 465 352 211
mobil: 775 752 763 (7:00 – 15:00)

    Máte zájem o tuto pozici? Napište nám!

    Ozveme se Vám zpátky.