Kvalitář přípravy výroby

Pracovní náplň:

Kvalitář přípravy výroby provádí kvalitativní analýzu dílu v projektu, kontroluje a ověřuje zavedená opatření proti možnému vzniku kvalitativních vad v následné sériové produkci. Zpracovává zprávy o vzorkování a činnosti s tím spojené. Úzce spolupracuje s výrobou, podílí se na zlepšování procesů jakosti ve výrobě a na kontrole. Dodržuje systém řízení jakosti ve výrobě. Je zodpovědný za spokojenost zákazníka s kvalitou dodávaných dílů v průběhu projektu a za analýzu měrových zpráv s cílem minimalizovat počet korekčních kol.

Požadavky:

  • Min ÚSO technického směru.
  • Znalost práce na PC.
  • Znalost měření a zásad metrologie a nástrojů kvality.
  • Znalost (alespoň základní orientace) FMEA, MSA, SPC, PPAP-EMPB, IMDS.
  • Znalost postupů dle APQP.
  • Orientace ve výkresové dokumentaci.
  • Praxe v oboru min. 1 rok – v automotive výhodou.
  • Řidičské oprávnění sk. B.
  • Znalost AJ/NJ – na pokročilé úrovni.

Pracoviště

sídlo firmy - Ostrov u Lanškrouna

Benefity Forez:

25 dní dovolené bez podmínek.
13. Plat.
Možnost výuky AJ v pracovní době.
Věrnostní odměny.
Odměna za doporučení nového zaměstnance.
Odměna – životní výročí, pracovní výročí.
Příspěvek na penzijní připojištění 900,-Kč/měsíc.
Příspěvek na stravování, dotované nápojové automaty.
Flexibilní pracovní doba s pevnou částí 9:00 – 13:00.
Možnost částečného Home Office
Firemní notebook a telefon
Program BENEFIT UP

Kontakt:

Životopisy prosím zasílejte na adresu: personalni@forez.cz

Profesní životopisy s označením pozice
o kterou máte zájem, zašlete na adresu:

FOREZ s.r.o.
personální oddělení
561 22 Ostrov u Lanškrouna 2

nebo e-mailem na: personalni@forez.cz
paní Štěpánka Jirků
tel.: 775 752 763

    Máte zájem o tuto pozici? Napište nám!

    Ozveme se Vám zpátky.