Skladník / řidič vysokozdvižného vozíku

Pracovní náplň:

Naskladnění a vyskladnění zboží a materiálu, manipulace s vysokozdvižným vozíkem – VZV (ještěrka).
Kontrola a evidence přijímaného a vydávaného zboží a materiálu.

Požadavky:

Základní znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B., průkaz VZV, zkušenosti s prací s vysokozdvižným vozíkem.
Uvítáme zkušenosti, zručnost a samostatnost.

Další informace:

12 hod nepřetržitý provoz. Nástupní plat od 17.000 Kč, s příplatky za směnnost cca 19.000 Kč. Další bonusy: odměna za plnou docházku atd. Svozová doprava na trase Česká Třebová – Ústí nad Orlicí – Lanškroun – Sázava a zpět.

Pracoviště: nové moderní skladovací centrum

Pracoviště

Sázava u Lanškrouna - Lisovna plastů

Nabízíme:

Odpovídající mzdové ohodnocení, k základní mzdě příplatky za směnnost.
Prémie za nejlepšího pracovníka směny, bonusy za plnění cílů a za 100% docházku. V nepřetržitých provozech 15 směn v měsíci (režim krátký/dlouhý týden).
Zaměstnanecké benefity – příspěvek na závodní stravování, dotované nápojové automaty, příspěvek na penzijní připojištění, z vybraných směrů svozová doprava, pro každého zaměstnance příspěvek na cestu do práce. Firemní tábory, sportovní a kulturní akce.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou.
Stabilní pracovní místo.
Práce v týmu pro přední automobilky.

Kontakt:

Životopisy prosím zasílejte na adresu: personalni@forez.cz

Profesní životopisy s označením pozice
o kterou máte zájem, zašlete na adresu:

FOREZ s.r.o.
personální oddělení
561 22 Ostrov u Lanškrouna 2

nebo e-mailem na: personalni@forez.cz
paní Marcela Píšová
tel.: 465 352 211