Obsluha CNC strojů

Pracovní náplň:

  • Obsluha a seřízení CNC strojů, kontrola hotových dílů, průběžné udržování a seřizování stroje, kontrola kvality výrobků – mezioperační přeměření
  • Příprava sestavy nástrojů a ustavení dílů dle seřizovacích listů pro obrábění na základě CAM dokumentace (tvarové díly dle 3D dokumentace)
  • 2D a 2,5D programování na základě výkresové dokumentace dílů v řidícím systému stroje
  • Základní údržba strojů a zodpovědnost za stav a čistotu stroje, nástrojů, upínačů, upínacích přípravků a zařízení

Požadavky:

  • Zkušenost s CNC nebo NC stroji, umět číst z technických výkresů, manuální zručnost a chuť učit se novým věcem, SOU/SOŠ vzdělání v technickém směru, důslednost a spolehlivost při plnění svěřených úkolů, řidičský průkaz B

Další informace

  • Práce ve dvousměnném provozu.
  • Nástupní plat dle praxe.

Pracoviště

Ostrov u Lanškrouna - Nástrojárna

Benefity Forez

  • 25 dní dovolené bez podmínek.
  • 13. Plat.
  • Věrnostní odměny.
  • Odměna za plnou docházku.
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance.
  • Odměna – životní výročí, pracovní výročí.
  • Příspěvek na penzijní připojištění 900,-Kč/měsíc.
  • Příspěvek na stravování, dotované nápojové automaty.
  • Program BENEFIT UP.

Kontakt:

Životopisy prosím zasílejte na adresu: personalni@forez.cz

Profesní životopisy s označením pozice
o kterou máte zájem, zašlete na adresu:

FOREZ s.r.o.
personální oddělení
561 22 Ostrov u Lanškrouna 2

nebo e-mailem na: personalni@forez.cz
paní Štěpánka Jirků
tel.: 465 352 211

    Máte zájem o tuto pozici? Napište nám!

    Ozveme se Vám zpátky.