Obchodní manager/ Sales Manager

Pracovní náplň:

  • Stanete se členem prodejního týmu
  • Povedete ve spolupráci i samostatně obchodní a cenová jednání se zákazníky,
  • Budete analyzovat trendy, identifikovat příležitosti a podílet se na cenotvorbě společnosti.
  • Budete spolupracovat na organizaci dodavatelského řetězce, uvnitř i vně společnosti.
  • Povedete obchodní agendu a budete se podílet na přípravě reportů.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ, nejlépe technického zaměření
  • AJ slovem i písmem, další jazyk výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Vysokou úroveň sebemotivace
  • Výhodou orientace v prostředí Automotive

Pracoviště

Ostrov u Lanškrouna

BENEFITY FOREZ:

25 dní dovolené bez podmínek.
13. Plat.
Možnost účastnit se výuky AJ v pracovní době.
Věrnostní odměny.
Odměna za doporučení nového zaměstnance.
Odměna – životní výročí, pracovní výroční.
Příspěvek na penzijní připojištění 900Kč/měsíc.
Příspěvek na stravování, dotované nápojové automaty

Kontakt:

Profesní životopisy s označením pozice
o kterou máte zájem, zašlete na adresu:

FOREZ s.r.o.
personální oddělení
561 22 Ostrov u Lanškrouna 2

nebo e-mailem na: personalni@forez.cz
paní Štěpánka Jirků
tel.: 465 352 211
mobil: 775 752 763 (7:00 – 15:00)

    Máte zájem o tuto pozici? Napište nám!

    Ozveme se Vám zpátky.