HR Manager

Náplň práce:

  • Vedení a rozvoj HR týmu o 3 lidech
  • Plánování a implementace HR strategií a procesů v souladu s cíli společnosti
  • Aktivní spolupráce s vedením společnosti na strategických rozhodnutích týkajících se lidských zdrojů
  • Poskytování podpory v oblasti personálních záležitostí manažerům a zaměstnancům
  • Vzdělávání, rozvoj a motivace zaměstnanců
  • Řízení změnových procesů v organizaci a podpora zaměstnanců v jejich adaptaci
  • Občasné pracovní cesty na centrálu do Ostravy

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání, nejlépe v oblasti lidských zdrojů nebo příbuzném oboru
  • Minimálně 3 roky zkušeností na pozici HR manažera
  • Rozsáhlé zkušenosti v oblasti náboru, mzdového účetnictví a rozvoje lidských zdrojů
  • Zkušenosti s nastavováním procesů
  • Velmi dobrá znalost pracovněprávní legislativy
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Samostatnost, proaktivní přístup, schopnost naslouchat
  • Schopnost efektivně řešit problémy a nejrůznější výzvy

Pracoviště

Ostrov u Lanškrouna

BENEFITY FOREZ:

  • Zajímavá a perspektivní práce ve stabilní české společnosti
  • Možnost prosazení vlastních nápadů
  • Flexibilní pracovní doba s možností občasného home office
  • Týden dovolené navíc nad rámec zákoníku práce
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Plat
  • Možnost účastnit se výuky AJ v pracovní době
  • Věrnostní odměny
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance
  • Odměny za životní či pracovní výroční

Kontakt:

Profesní životopisy s označením pozice
o kterou máte zájem, zašlete na adresu:

FOREZ s.r.o.
personální oddělení
561 22 Ostrov u Lanškrouna 2

nebo e-mailem na: personalni@forez.cz
paní Štěpánka Jirků
tel.: 465 352 211
mobil: 775 752 763 (7:00 – 15:00)

    Máte zájem o tuto pozici? Napište nám!

    Ozveme se Vám zpátky.