Vedoucí týmu sériové kvality

Pracovní náplň:

Řídí tým sériových kvalitářů, odpovídá za řízení kvality výroby procesu, vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu procesu, provádí kontrolu výrobního procesu, vypracovává zprávy o vzorkování pro sériové výrobky a činnosti s tím spojené, upozorňuje na neshody ve výrobním procesu, kontroluje správnost vedení kontrolních dokladů ve výrobním procesu, atd.

Požadavky:

SŠ/VŠ technického směru, minimálně 3 letá zkušenost z automobilového průmyslu, znalost měření a zásad metrologie, znalost nástrojů kvality, organizační schopnosti, znalost norem řady ISO 9000, ISO TS 16949, VDA, QS 9000, řidičské oprávnění sk. B, zákl. znalost AJ

Další informace:

pracovní smlouva na dobu určitou, po roce s možností změny na smlouvu neurčitou. Nástupní plat podle dosavadní praxe. Možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání v oboru. Nástupní plat od 28.000, podle praxe a zkušeností.

Pracoviště

Ostrov u Lanškrouna - Lisovna kovů

Nabízíme:

Odpovídající mzdové ohodnocení, odměna za plnou docházku (6 dní placeného volna navíc), Flexibilní začátek/konec pracovní doby, školení, firemní výuka angličtiny, možnot profesního rozvoje
13. plat vyplácený dle nastavených cílů.
Zaměstnanecké benefity – příspěvek na závodní stravování, dotované nápojové automaty, příspěvek na penzijní připojištění, z vybraných směrů svozová doprava, pro každého zaměstnance příspěvek na cestu do práce. Firemní tábory, sportovní a kulturní akce.
Stabilní pracovní místo.
Práce v týmu pro přední automobilky.

Kontakt:

Životopisy prosím zasílejte na adresu: personalni@forez.cz

Profesní životopisy s označením pozice
o kterou máte zájem, zašlete na adresu:

FOREZ s.r.o.
personální oddělení
561 22 Ostrov u Lanškrouna 2

nebo e-mailem na: personalni@forez.cz
paní Marcela Píšová
tel.: 465 352 211