Uklízečka

Pracovní náplň:

Běžný úklid pracovišť ručně nebo pomocí mechanických úklidových strojů včetně dezinfekce – kancelářské a výrobní prostory (nově postavený provoz).

Požadavky:

Spolehlivost, pečlivost, ochota. Vhodné i pro osoby se základním vzděláním.

Další informace:

Dvousměnný provoz (8 hod směny).

Nástupní mzda 13.500 Kč.

Pracoviště

Sázava u Lanškrouna - Lisovna plastů

Nabízíme:

Zaměstnanecké benefity – příspěvek na obědy, odměna za plnou docházku a další.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou.
Dotované nápojové automaty, příspěvek na penzijní připojištění. Příspěvek na cestu do práce.

Firemní tábory, sportovní a kulturní akce.

Stabilní pracovní místo. Nové, moderní prostředí.

Kontakt:

Životopisy prosím zasílejte na adresu: personalni@forez.cz

Profesní životopisy s označením pozice
o kterou máte zájem, zašlete na adresu:

FOREZ s.r.o.
personální oddělení
561 22 Ostrov u Lanškrouna 2

nebo e-mailem na: personalni@forez.cz
paní Marcela Píšová
tel.: 465 352 211