Pracovník údržby strojů – mechanik

Pracovní náplň:

Opravy výrobních zařízení – opravy vzniklých poruch a závad, odhalování vzniku možných poruch.

Požadavky:

Ideálně vyučený mechanik, strojník zařízení, strojní zámečník, nástrojař případně jiné technické obory – zámečník, obráběč kovů, praxe vítána. Uvítáme zkušenosti, zručnost, technické myšlení a samostatnost.

Další informace:

Dvousměnný provoz. Nástupní plat od 22.000 Kč, dle praxe, + příplatky za směnnost. Další bonusy: odměna za plnou docházku atd.

Pracoviště

Sázava u Lanškrouna - Lisovna plastů

Nabízíme:

Odpovídající mzdové ohodnocení, k základní mzdě příplatky za směnnost.
Zaměstnanecké benefity – příspěvek na závodní stravování, dotované nápojové automaty, příspěvek na penzijní připojištění, z vybraných směrů svozová doprava, pro každého zaměstnance příspěvek na cestu do práce. Firemní tábory, sportovní a kulturní akce.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou.
Stabilní pracovní místo.
Práce v týmu pro přední automobilky.

Kontakt:

Životopisy prosím zasílejte na adresu: personalni@forez.cz

Profesní životopisy s označením pozice
o kterou máte zájem, zašlete na adresu:

FOREZ s.r.o.
personální oddělení
561 22 Ostrov u Lanškrouna 2

nebo e-mailem na: personalni@forez.cz
paní Marcela Píšová
tel.: 465 352 211