Home / Aktuality /Víkend s FOREZEM
01.02.2016

V rámci oslav 20. výročí firmy byl zahájen Víkend s Forezem 12. společenským plesem. Ten proběhl v pátek 29.1.2016 v tradičních prostorách Kulturního domu v Žichlínku. Melodie skupiny Brillant Band se v rámci tanečního večera střídaly se slovem Ondry Pokorného, třešničkou na dortu, kromě skvělého rautu, bylo překvapení v podobě live show Karla Hynka z pořadu Na Stojáka.

Neděle se pak odehrála ve sportovním duchu v Pardubické hale. 10 borců hokejového týmu FOREZ odehrálo čestný zápas na stejném ledě, na kterém se za 2 hodiny odehrál extraligový zápas. Mezi našimi soupeři byli i hráči, kteří se ještě nedávno proháněli na extraligových kluzištích v barvách Pardubic. Sportovní výkony doplnilo odhodlání a především skvělá atmosféra na ledu i mezi fanoušky. VIP terasa byla na zápas Pardubice x Chomutov pak byla zaplněna 140 pozvanými hosty.

Jeden z hostů, kteří se zúčastnili pátečního plesu i nedělního hokeje, zhodnotil celý víkend těmito slovy: „Děkuji za pozvání a rozhodně nelituji, že jsem se mohl zúčastnit. Přeji Vám spousty podobně úspěšných akcí“. I my děkujeme všem, kteří přijali naše pozvání a společně s FOREZEM prožili opravdu nezapomenutelný víkend.